KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
27 czerwca 2017
Post napisany przez: Pawel

Podczas wizyty w Wielkiej Brytanii Katy udzieliła nietypowego wywiadu stacji KISS FM. Wokalistka w jego początkowej części rozmawiała z dziennikarzem, jak podczas zwykłych wywiadów, a dalszą część rozmowy prowadzili fani, w tym uwaga, polska fanka Wiktoria. Oto najważniejsze i najciekawsze fragmenty.

Wywiad rozpoczyna się od pochwały dziennikarza na temat nowej płyty „Witness” i wyznania, że jest to jego pierwszy album Katy, który kupił w wersji fizycznej, by mógł słuchać go w samochodzie. Był pod wrażeniem różnorodności muzyki, która się na nim znajduje. Piosenkarka wytłumaczyła, iż jest to spowodowane tym, że sama ona jest różnorodna. Ciekawszych informacji przyniosła kolejna część, gdy po pochwałach prowadzącego o utworze „Swish Swish” (szczególnie częsci tanecznej – flossingu) i pytaniu, czy będzie on następnym singlem, Katy odpowiedziała, iż wydaje jej się, że tak właśnie jest oraz teledysk do niego powstał, a w zanadrzu ma przygotowanych jeszcze kilka niespodzianek, które na pewno nie będą nijakie, ludzie je pokochają albo znienawidzą, podobnie jak z ostatnim album Perry „Witness”, z którego jest zadowolona, szczególnie dlatego, iż został on najczęściej omawianym albumem 2017 roku (do tej pory).

Następnie Katy rozmawiała z fanami o transmisji Witness World Wide. Podobała jej się ta forma kontaktu z fanami oraz całkiem wysoka jakość transmisji.

Później przyszedł czas na pytania od fanów. Pierwsze zadała Olivia: „Gdybyśmy mogła śpiewać tylko jedną piosenkę do końca twojego życia, która by to była?” Katy odpowiedziała: „Firework, prawdopdobnie Firework, ponieważ mogę ją zaśpiewać na wiele różnych sposobów, na szybko, akustycznie, poza tym ludzie lubią tę piosenkę, śpiewają ją wraz ze mną i sprawia, że czują się dobrze”.  Wokalistka mówiła też o przygotowaniach do występu na festiwalu Glastonbury, nad którym miała bardzo dużo pracy.

Kolejnym szczęśliwy fan pokazał piosenkarce swój tatuaż z fragmentem tekstu utworu (drugi wers) „This Moment” i opowiadał o jego znaczeniu, który został zrobiony spontanicznie po koncercie Katy na Kostaryce, gdy po występie wybrali się paczką przyjaciół do Las Vegas. Jednym z głównych znaczeń tatuażu jest to, by nie myśleć, co inni ludzie o nas sądzą i być w pełni sobą. Katy tak to skomentowała: „Moją ulubioną rzeczą jest to prostu być. Myślę, że wszyscy przejmujemy się, co inni ludzie o nas myślą, a to co robimy jest oparte na ich opiniach, ubieramy się, mówimy,  zachowujemy się jak ludzie chcą. Mnie też zajęło trochę, by samej wystawić sobie ocenę. I wiesz co? Jestem dobra. Jeśli ktoś kieruje w moją stronę jakieś negatywy, akceptuje to. Nie mówię ‚pieprz się’, tylko ‚niech Bóg cię błogosławi’ „.

Później dziennikarz pochwalił nową fryzurę Katy, na co ona podziękowała i powiedziała, że jest letnia i świeża oraz dzięki niej może zaoszczędzić wiele czasu, podczas przygotowań do wyjścia, nawet godzinę! Jest też  jej zdaniem sexy i nowoczesna.

Następnie nadszedł chyba najciekawszy fragment rozmowy, czyli pytanie od Wiktorii z Polski i jej przyjaciółki, z którą razem były na koncercie Katy w Krakowie. Wiktoria powiedziała, że widziała Katy tylko raz, na co ona rzekła: „Ok, to nie jest konkurs”. Pytanie polskiej fanki brzmiało: „Gdybyś mogła wprowadzić jedno prawo, które obowiązywałoby na całym świecie, jakie by to było?” Nad odpowiedzią wokalistka musiała trochę pomyśleć, ale odpowiedziała: „Musisz mówić prawdę. Nie masz innego wyjścia, tylko mówić prawdę. A więc powiedz mi wszystko, kochanie (śmiech).” Pytanie bardzo pochwalił dziennikarz prowadzący rozmowę.

Po chwili przyszła kolej na fankę. Perry zapytała, czy znają się, a ona odparła: „Tak, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami”. Później Kate opowiedziała, jak będąc pijaną w Glasgow poszła do przyjaciela i zaśpiewała „I Kissed a Girl” i był to wspaniały wieczór.

Kolejnym tematem do dyskusji był udział Katy w programie American Idol. Na pytanie dziennikarza, czy jest podekscytowana, odpowiedziała tak: „Jestem bardzo podekscytowana, bo wiem, że to program, który naprawdę spełnia marzenia. Moje były spełnione dzięki pomocy innych ludzi, dlatego ja chcę się odpłacić i zrobić to samo. Bardzo kocham muzykę, gdy zejdę ze sceny w Glastonbury, założę jakieś kalosze i lecę bawić się na innych występach. (…) Naprawdę chciałabym znaleźć dobrego muzyka.”

Potem rozmowa zeszła na festiwal Glastonbury, do którego Katy nie była jeszcze w stu procentach przygotowana oraz przyjemniejszą część rozmowy, mianowicie prezenty dla piosenkarki. Były to między innymi: srebrne kalosze, SheWee, czyli lejek dla kobiet służący do oddawania moczu na stojąco (przy tym Perry zdradziła, że używała go już parę razy, np. gdy kręciła teledyski), ciastka opowiadające o całej karierze wokalistki, w tym Left Shark, Karma’s Receipt, tygrys, chomik, Smerfetka, a nawet Elmo z Ulicy Sezamkowej.
 


 
Katy po rozmowie znalazła czas, by poświęcić chwilę swoim fanom, porozmawiać z nimi i porobić zdjęcia.
 
https://twitter.com/mynamemolly_/status/878394076613292034

https://twitter.com/ItsEdiBitch/status/878308374584016897


 
Piosenkarka wykonała też utwór „Chained To The Rhythm” w akustycznej wersji.
 

 
Gratulujemy Wiktorii spotkania z Katy i życzymy dalszych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *