KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
20 kwietnia 2018
Post napisany przez: Skye

Europejska część trasy koncertowej „Witness” rozpocznie się już za miesiąc, dlatego nadszedł czas ogłoszenia naszego nowego projektu – fanbooka.

Podczas trasy koncertowej „Witness” Katy Perry całkowicie ominie Polskę. Jesteśmy świadomi, jakie rozczarowanie wywołał ten fakt wśród polskich KatyCats. Dzięki naszemu projektowi chcielibyśmy przypomnieć KP, że ma w naszym kraju liczne grono fanów, a także przedstawić wokalistce uroki Polski.
 

CZĘŚĆ PIERWSZA: WIADOMOŚCI OD FANÓW


Aby pojawić się w tej części fanbooka, musisz wysłać w wiadomości mailowej: swoje imię, wiek, zdjęcie oraz wiadomość w języku angielskim zawierającą to, co chcielibyście przekazać Katy (np. możecie opisać, jak zostaliście jej fanami, za co ją podziwiacie).
 

CZĘŚĆ DRUGA: POLSKA


Aby pojawić się w tej części fanbooka, musisz wysłać nam jako załącznik swoje zdjęcie z płytą „Witness” w najładniejszym, najciekawszym miejscu Twojego regionu (np. przed Łazienkami w Warszawie). W treści wiadomości prosimy o zaznaczenie, gdzie zostało wykonane zdjęcie oraz jakie obiekty się na nim znajdują.
 

CZĘŚĆ TRZECIA: FANART + MERCH


Aby wziąć udział w tej części fanbooka, musisz wysłać nam w załączniku zdjęcie, skan swojej twórczości związanej z Katy (rozumianej jako np. rysunki, cosplay) lub Twojej kolekcji albumów KP czy innych gadżetów związanych z wokalistką.
 

OGÓLNE ZASADY


1. Materiały będziemy przyjmować od 23 kwietnia do 13 maja 2018.
2. Zastrzegamy sobie prawo do niewykorzystania zdjęć w słabej jakości oraz tekstów z Google Tłumacza/zawierających rażące błędy.
3. Aby mogło dojść do powstania fanbooka, potrzebujemy przynajmniej 50 wiadomości do pierwszej części.
4. Dozwolone jest branie udziału w każdej z 3 części projektu równocześnie.
5. Wiadomości powinny być wysłane na adres mailowy polishkatycatsproject@gmail.com, a w ich temacie prosimy zaznaczyć, do której części zostały w niej załączone materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *