KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
27 sierpnia 2017
Post napisany przez: wwiaczek

Dzisiaj w nocy (z 27 na 28 sierpnia 2017, w naszej strefie czasowej) odbędzie się kolejna gala VMA, w której gospodarzem jest Katy Perry. Przypominamy, że czerwony dywan zaczyna się o 1:00 w nocy; natomiast główna gala o 2:00 w nocy. Zachęcamy do obejrzenia Video Music Awards 2017 w telewizji na kanale MTV Polska. Jeśli nie posiadacie tej stacji telewizyjnej, czerwony dywan będzie można obserwować na oficjalnych streamach (mtv.com, Twitter, Facebook), a galę na naszej stronie internetowej.
 

Ze względu na dużą ilość reklam w playerze zalecamy oglądanie gali z włączonym AdBlockiem. Jeśli stream nie odtwarza się poprawnie, prosimy o otwarcie playera w osobnej karcie, klikając >> TUTAJ <<.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *