KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
9 czerwca 2017
Post napisany przez: Skye

Dziś swoją premierę ma czwarty album Katy Perry, zatytułowany „Witness”. Prace nad albumem rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku. Wokalistka współpracowała przy jego tworzeniu z producentami takimi jak Ali Payami, Max Martin, Puirty Ring czy Mike Will Made It.
 


 

WYDARZENIE PROMUJĄCE ALBUM 


 

OPIS ALBUMU


 

Katy Perry zapowiada swój nowy album „Witness”! Płyta ukaże się 9 czerwca i jest odzwierciedleniem zmian jakie zaszły w życiu artystki, ale też w otaczającym nas świecie.

Na „Witness” pojawią się utwory, które mogą być dla fanów zarówno inspiracją jak i wyzwaniem. Album zwiastują opublikowane niedawno nagrania „Chained To The Rhythm” feat. Skip Marley, a także najnowszy singiel „Bon Appetit” feat. Migos.

Premierze albumu będzie towarzyszyła międzynarodowa trasa koncertowa „Witness: The Tour”.

 

Nowa płyta Katy Perry nie zawiedzie fanów! Album jest wypełniony przebojami o czym świadczą pierwsze opublikowane nagrania – platynowy singiel „Chained To The Rhythm” z udziałem Skipa Marleya oraz „Bon Appetit” nagrany z triem Migos. Płyta będzie również dostępna w wersji deluxe wzbogaconej o dwa dodatkowe utwory!

Premierze albumu będzie towarzyszyła międzynarodowa trasa koncertowa WITNESS: The Tour. Część dochodu z amerykańskiej trasy zostanie przekazana na cele charytatywne – trafi do organizacji Boys & Girls Clubs of America.
Dyskografię artystki zamyka longplay „Prism” z 2013 roku.

 


 


 

TRACKLISTA


1. Witness
2. Hey Hey Hey
3. Roulette
4. Swish Swish (feat. Nicki Minaj)
5. Deja Vu
6. Power
7. Mind Maze
8. Miss You More
9. Chained to the Rhythm (feat. Skip Marley)
10. Tsunami
11. Bon Appétit (feat. Migos)
12. Bigger Than Me
13. Save As Draft
14. Pendulum
15. Into Me You See
16. Dance with the Devil*
17. Act My Age*

*Utwory oznaczone gwiazdką są dostępne JEDYNIE na albumie w edycji specjalnej, który sprzedawany jest jedynie w formie fizycznej.
 


 
Kup fizyczną kopię albumu:

 
▪ Edycja specjalna▪ Edycja standardowa▪ Edycja PL 


 
Kup cyfrową kopię albumu:

itunes googleplay Muzodajnia


 


 
Odtwarzaj album (możliwa darmowa subskrypcja):

Spotify deezer


 


 
Odtwarzaj album (tylko płatna subskrypcja*):

play music AppleMusic Tidal

*nie wliczając okresu próbnego
 


 

JAK WPŁYNĄĆ NA SUKCES ALBUMU W POLSCE?Najważniejszymi wyznacznikami popularności albumów w Polsce są OLiS oraz wyróżnienia przyznawane przez ZPAV.
 
OLiS – lista sprzedaży detalicznej, która powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w tym projekcie (najpopularniejsze sklepy siecowe to wcześniej wymienione Empik, Media Markt, Saturn).
Obecnie tworzone są dwie listy o tej nazwie: miesięczna oraz tygodniowa. Pierwsza z nich podsumowuje, jak sama nazwa wskazuje, sprzedaż w danym miesiącu. Druga natomiast od piątku do czwartku następnego tygodnia.

PODSUMOWUJĄC: Aby wpłynąć na wysoką pozycję „Witness” na OLiS trzeba zatem kupić album w wersji fizycznej w czerwcu, najlepiej od razu w pierwszym tygodniu sprzedaży, tj. 9 – 15 czerwca.
 
Wyróżnienia przyznawane są przez ZPAV według następujących zasad:
– informacja o sprzedaży produktów fizycznych czerpana jest raportu sprzedaży przygotowywanego na potrzeby listy OLiS,
– ze sprzedażą jednego albumu CD równoznaczna jest wartość przychodu 20 zł z pobrań cyfrowych któregokolwiek z tytułów albumu w formie pojedyncze nagranie audio (download), muzyka w tle (ringback tone), dzwonek telefoniczny wykorzystujący wyłącznie oryginalne nagranie (master ringtones), przychód przypisany z tytułu streamingu do danego utworu; sumowany jest przychód każdego z utworów występujących na albumie,
– aby album uzyskał wyróżnienie Złotej, Platynowej, a następnie Diamentowej Płyty musi osiągnąć kolejno następujące progi sprzedaży: 10 000, 20 000 i 100 000 sprzedanych kopii,
– za wielokrotność ilości sprzedaży wymaganej do otrzymania Platynowej Płyty przyznawana jest kolejna Platynowa Płyta (Podwójna Platynowa Płyta – 40 000, Potrójna Platynowa Płyta – 60 000, Poczwórna Platynowa Płyta – 80 000).

PODSUMOWUJĄC: Aby wpłynąć na otrzymanie przez „Witness” wyróżnienia, można m.in.: kupić album w jednym ze sklepów raportujących do OLiS, dokonać zakupu jego cyfrowej wersji (lub dokonać zakupu dowolnego utworu znajdującego się na albumie), odtwarzać album (lub jakąkolwiek piosenkę się na nim znajdującą) w serwisach streamingowych (Spotify, Deezer, Apple Music, Tidal, Google Play Music).
 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *