KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
21 grudnia 2017
Post napisany przez: Mary

Wczoraj, 20 grudnia, w sieci pojawił się najnowszy teledysk Katy Perry do piosenki „Hey Hey Hey”, jednego z utworów z albumu „Witness”.

 

Zanim klip zadebiutował, wokalistka udostępniła na swoim Instagramie krótki fragment teledysku, pod którym napisała:

 

Hejka. Piszę do was z Miami, przygotowując się do ostatniego koncertu z Witness Tour w 2017 roku. Myślę o roku, który na nowo zdefiniował to, co znaczy dla mnie zwycięstwo. Więc moja definicja zwycięstwa to radość i wdzięczność. Ten rok sprawił, że bardziej niż kiedykolwiek doceniam moich słuchaczy, moich KatyCats – tych, którzy są ze mną od „I Kissed A Girl” i tych, którzy zaczęli od „Swish Swish”. Czuję się wyróżniona faktem, że nadal poświęcacie mi swoje noce, abym mogła się z wami połączyć i przypomnieć sobie o miejscu w waszych sercach, które zarezerwowane jest dla tych piosenek.

 

Po roku wzlotów i upadków (pamiętajcie, to wszystko jest przygodą), chciałam zakończyć 2017 z zabawnym, triumfującym kawałkiem popowej słodyczy. Myślcie o nim jako o małym prestiżowym prezencie ode mnie dla was. „Hey Hey Hey” to jedna z moich ulubionych piosenek z „Witness”, która jest ucieleśnieniem ducha walki, którego chciałabym, abyście zawsze mogli odnaleźć w sobie i zobaczyć we mnie.

 

Więc ho, ho, ho; i hej, hej, hej; i wesołych świąt.

 

Wasza Katy

 

Obejrzyj tutaj: http://katy.to/hhhvid.

 

Teledysk utrzymany jest w stylistyce 18-wiecznego dworu i zwyczajów panujących na nim. Ogólna konwencja przeplatana jest scenami, w których Katy, stylizowana na bohaterkę narodową Francji – Joannę d’Arc, walczy z arystokracją.

 

Jakie są Wasze reakcje? Klip możecie obejrzeć poniżej:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *