KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
2 czerwca 2017
Post napisany przez: Mary

Już 7 września startuje trasa koncertowa Katy Perry „Witness: The Tour”, która będzie promować nadchodzący album wokalistki – „Witness”. Pierwsza część tournée odbędzie się w Ameryce Północnej. Dzisiaj Katy podzieliła się z fanami datami dla europejskiej części trasy koncertowej.

O ogłoszeniu „Witness: The Tour” pisaliśmy w tym artykule. Dzisiaj, 2 czerwca, Katy ogłosiła daty koncertów dla Europy. Niestety, wokalistka tym razem nie przyjedzie do Polski. Kupić bilety oraz sprawdzić listę wszystkich koncertów (dotychczas ogłoszonych) wraz z datami i miejscami, w których się odbędą, możecie tutaj.

W sumie ogłoszono 17 koncertów w Europie. W internecie opublikowane zostało specjalne wideo promujące tę część tournée.
 


 

Europejska część trasy rozpocznie się 23 maja 2018 w Kolonii, a zakończy 25 czerwca 2018 w Newcastle.

Katy wystąpi w Niemczech (2 razy), w Holandii, w Belgii, we Francji, w Szwajcarii, w Dani, w Szwecji, w Austrii, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii (7 razy).

Bilety trafią do sprzedaży 9 czerwca bieżącego roku.

Więcej informacji: https://www.katyperry.com/tour/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *