KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
14 września 2017
Post napisany przez: Marta

19 Września, Katy Perry rozpoczyna „Witness: The Tour” w  Montrealu, zaliczając podróż obejmującą 85 dat dookoła świata, w tym 51 koncertów w Ameryce Północnej. Ale dla tych, którzy nie będą mogli pojawić na jednym z występów Perry, sponsor trasy Xfinity przeniesie doświadczenie prosto do domu.

 

Comcast ogłosił dzisiaj (13 września), że ich marka Xfinity podjęła się nowych działań w partnerstwie z Perry, poprzez które fani, którzy są klientami Xfinity X1 zdobędą dostęp do zakulisowych materiałów pochodzących z „Witness: The Tour”, razem z teledyskami i niewidzianymi nigdy wcześniej wywiadami. W zasadzie, cyfrowe centrum będzie w posiadaniu wszystkich materiałów Katy Perry, jakie każdy KatyCat mógłby chcieć, od całego katalogu z jej hitami po odcinki „The Making Of”, które ukazują powstawanie niektórych z jej ikonicznych teledysków jak „Firework” i „California Gurls” — i tak, nawet pojawienie się Left Shark’a.

 

Prawdopodobnie najlepszą częścią Xfinity przeznaczoną dla fanów jest to, że oferta zwierać będzie nagrania z każdego koncertu Witness Tour w Ameryce Północnej, wliczając materiały zza kulis i nagrania fanów. Więc jeśli pojawisz się na jednym z występów Perry, możesz zobaczyć siebie w telewizji; ale jeśli jest to niemożliwe, tak czy inaczej możesz poczuć się częścią wydarzenia.

 

„Moja trasa uderza w tak wiele miast i czasem moi najbardziej zapasjonowani fani nie są w stanie dołączyć do mnie na żywo z takiego bądź innego powodu,” Perry mówi Billboard. „To wiele dla mnie znaczy, by wszyscy moi fani, niezależnie od ich sytuacji, mogli poczuć możliwość przyjścia na przejażdżkę i dołączenia do zabawy. Na trasie dzieje się znacznie więcej niż na zdjęciu z występu, jakie widzisz następnego dnia.

 

„Kocham to, że Xfinity X1 będzie miejscem, gdzie będę mogła dostarczyć fanom cotygodniowe spojrzenia na wszystkie aspekty trasy,” kontynuuje. „Nie tylko pracę nad nią, ale również zabawę.  To prawdziwe zerknięcie za kurtynę oraz bliższe i osobiste dotarcie do mnie poprzez trasę. To tak jakbyś był ze mną w trasie!”

 

Ukazanie przykładu przeznaczonych treści poniżej.

 

 

 

Przed wyruszeniem w trasę i wypuszczeniem materiałów przeznaczonych na Xfinity, Perry rozmawiała z Billboardem poprzez email’a, by podzielić się niektórymi z jej ulubionych wspomnień związanych z trasą, planami na „Witness: The Tour” i tym, jak jej najnowsza podróż będzie stanowiła „ucztę dla oczu.” Sprawdź, co miała do powiedzenia.

 

Co możesz mi powiedzieć o Witness Tour? Jak określiłabyś to, jaka jest, w szczególności komuś, kto mógłby cię nigdy wcześniej nie widzieć?
„Witness: The Tour” jest trasą pełną piosenek, które znasz, kochasz i chcesz usłyszeć, w dodatku z fragmentami [nowego] albumu. Niektóre piosenki zyskały nowoczesne aktualizacje i ja będę wprowadzać was w większe od rzeczywistego światy — nie będziesz chciał mrugnąć, ponieważ mógłbyś przegapić olśniewający pokaz! Mam nadzieję, że to przedstawienie dostarczy wielu emocji.

 

Jak to, co przygotowałaś na Witness Tour różni się od „California Dreams Tour” i „Prismatic World Tour”?
„Witness: The Tour” jest dojrzalszą wersją „The California Dreams Tour” i „Prismatic World Tour”, lecz wciąż zagłębiamy się i wychodzimy z momentów żartobliwych i niefrasobliwych. W zasadzie nigdy nie podchodzę do siebie zbyt poważnie, ale w tej trasie zdecydowanie mają miejsce niektóre momenty nowocześnie dojrzałe.

 

 

Wprowadzenie w życie i wykonywanie których piosenek z „Witness” jest dla ciebie najbardziej ekscytujące?
„Jest wiele nowych piosenek, które stały się naprawdę fajnymi numerami. Niektórymi z moich ulubionych są „Hey Hey Hey”, „Déjà Vu”, i „Power”. Przygotowałam wielkie, anielskie skrzydła na „Power”, które odzwierciedlają refren tego utworu. „Roulette” jest naprawdę świetnym numerem. „Swish Swish” to interaktywna gra z publicznością i będzie naprawdę zabawna.”

 

Masz nadzieję, że co wyniosą z twoich występów bądź co odczują opuszczając Witness Tour twoi fani?
Mam nadzieję, że odczują łączność z muzyczną społecznością i z osobą obok. Wyobrażam sobie, że ludzie wykorzystają swoje telefony do robienie zdjęć i Instagramów, itd., ale mam nadzieję, że będą mogli śmiać się i śpiewać, gdy będą to robić. Muzyka sprawia, że ludzie nie czują się jak tacy dziwacy, gdy lubią tę samą piosenkę i zaczynają śpiewać razem z osobą obok. To wieczór przepełniony wieloma ulubionymi piosenkami, ale również kilkoma nowymi. Moje występy zawsze były uczta dla oczu. To definicja spektaklu muzycznego.

 

Myślisz, że podróż w trasę i twoje doświadczenia na jej drodze ukształtowały to, kim jesteś jako artystka i rodzaj muzyki, jaki tworzyłaś?
Oczywiście! Utrzymywanie kontaktu wzrokowego, dotyk dłoni oraz śpiewanie razem z publicznością jest dla mnie jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń. Rozpoczęłam podróż po świecie i zauważyłam odmienne gusta i piosenki, na które ludzie reagują i naprawdę wydostałam się z bańki, którą czasem staje się studio. Uwielbiam wychodzić i spotykać ludzi, nieważne czy na koncercie, czy gdy odwiedzam lokalne Boys & Girls Clubs jako część własnej inicjatywy rozdania biletów. Tu chodzi o łączność i lepsze poznanie słuchaczy, bycie dla nich świadkiem.

 

 

Jakie były niektóre z twoich ulubionych spotkań z fanami i dlaczego?
Dorastałam z KatyCats i podróżowanie w trasie jest fajnym sposobem odnowienia z nimi połączenia. Nawet mimo to, że nie organizuję płatnego M&G, zawsze mam czas dla prawdziwych fanów. Uwielbiam słuchać ich historii i tego, co znaczy dla nich muzyka, aby ich zmotywować — w tym samym czasie to oni inspirują mnie swoimi opowieściami.

 

Dla przykładu, dziewczyna ubierająca się zawsze w najspecyficzniejsze kreacje była kimś, dla kogo napisałam list polecający do szkoły artystycznej, została przyjęta i pracowała dla niektórych z naszych ulubionych projektantów. Inna KatyCat pracuje w Sirius i ostatnim razem, gdy byłam tam w celu udzielenia wywiadu, ona była tą, która powitała mnie u drzwi i zaprowadziła mnie do studia. Miło jest widzieć, że oni również odnieśli sukces w spełnianiu marzeń.

 

To niesamowite! Jakie są twoje ulubione prezenty otrzymane od fanów?
Wszystko własnoręcznego – kocham własnoręcznie wykonane rzeczy. Lubię nietuzinkowe ozdoby, lalki i rzeczy, którymi mogę otoczyć moje lustro do makijażu podczas trasy. Otwieram moje lustro do makijażu każdego dnia i są tu małe momenty z całego świata przypominające mi, jak kreatywni i życzliwi są fani. Niektóre z moich ulubionych to wydziergana pieczona fasolka, wielkogłowa figurka mnie i własnoręcznie wykonane naszywki.

 

Miałaś wyróżniającą się publikę bądź śpiewającą razem z tobą w sposób, którego nie zapomnisz?
Jestem wdzięczna za możliwość zagrania w jakimkolwiek miejscu na świecie, jednak Brazylia wygrywa za bycie najbardziej zapasjonowanymi fanami muzyki. Będą śpiewać na zewnątrz twojego hotelowego pokoju w nocy. Wiele razy będąc w Brazylii obudziłam się w nocy, słysząc ich śpiewających piosenki z albumu.

 

Powiedziałabyś, że ta trasa jest tą, której najbardziej wyczekujesz lub czujesz się z nią najpewniej?
Powiedziałabym, że ta trasa polega na ewolucji. Gdy zaczynałam, wielu moich fanów było 13-latkami i teraz są świeżo po 20, więc prawie 10 lat później, czas bym przeszła ewolucję. To dojrzałe, lecz wciąż zabawne. Jest seksowne, inteligentne i zabawne w tym samym czasie. To nie tylko jedna rzecz, nigdy nie wiesz, co się wydarzy, gdy przyjdziesz na koncert.

 

By dowiedzieć się więcej o ofercie Xfinity przeznaczonej Katy Perry, odwiedź xfinity.com/katyperry.

 

Źródło: billboard.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *