KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
3 lipca 2017
Post napisany przez: Mary

Katy Perry niedawno przyleciała do Australii. Wokalistka udzieliła kilku wywiadów, wystąpiła w Sydney Opera House oraz podczas finału The Voice Australia, pojawiła się również w programie śniadaniowym „Sunrise”. Z okazji jej wizyty KIIS FM i australijski oddział Universal Music postanowili połączyć siły, aby zaskoczyć kilkoro KatyCats.
 

KIIS FM oraz australijski oddział Universal Music zorganizowali w jednym pomieszczeniu sześciu fanów Perry. Ich zadaniem było opowiedzenie o swojej reakcji na kilka utworów piosenkarki. Żaden z nich nie wiedział, że Katy przyglądała się wszystkiemu z boku. Po jakimś czasie wokalistka podchodziła do nich i witała się. Każdy fan był zaskoczony! Nie obyło się bez wzruszeń i uścisków. Zachęcamy do obejrzenia wideo:
 


 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *