KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
O nas

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Jako jego administratorzy dołożymy wszelkich starań, aby w najbliższym czasie otrzymał on status oficjalnego. Swoją działalność rozpoczęłyśmy od założenia fanpage’a na portalu Facebook 13 września 2012 roku. Już po roku jego prowadzenia zyskaliśmy ponad 2000 fanów, a liczba ta rośnie z dnia na dzień i wynosi obecnie ponad 5 tysięcy [stan na 01/08/2015]. Aby dotrzeć do szerszego grona miłośników Katy, postanowiliśmy uruchomić również stronę internetową, której otwarcie nastąpiło 3 września 2013 roku.

Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Staramy się, aby newsy docierały do nich jak najszybciej. Jako pierwsi umieszczamy posty dotyczące m.in. nowych wywiadów czy występów, a nasza galeria zawiera już 30 000 zdjęć z najważniejszych wydarzeń i sesji zdjęciowych. Umieszczanie na naszej stronie transmisji na żywo z evetów branży muzycznej, takich jak gala MTV Europe Music Awards czy Grammy Nomination Concert znacznie zwiększa zainteresowanie naszą stroną nie tylko fanów z Polski, ale również z całego świata. Organizujemy również akcje, takie jak np. lyric video, a wspierane one były w przeszłości przez serwisy takie jak Onet, Eska, Hotplota czy Radio ZET. Podsumowując, robimy wszystko co w naszej mocy, aby promować Katy i jej twórczość w naszym kraju.

Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia. Nie posiadamy kontaktu z Katy Perry ani jej managementem. Szablon jest tylko i wyłącznie własnością Katy Perry Polska, jakiekolwiek kopiowanie jego elementów jest surowo zabronione.

Wszelkie pytania do naszej ekipy prosimy kierować na adres: katy.perry.polska@gmail.com.

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze wiadomości.

 

Nasza ekipa:

  • Marti (administratracja)
  • Mary (redakcja strony internetowej)
  • Paweł (redakcja strony internetowej)
  • GostekKP (projekty wideo/foto, grafika)
  • Weronika (Instagram)
  • Patrick (cykl „Sobota z tłumaczeniem”)

Byli członkowie:

  • Tinga (administratracja)
  • Matti (redakcja strony internetowej)

 

Nasze oficjalne profile:

 

Host: Fan-Strefa.pl | Reklama