KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
10 marca 2018
Post napisany przez: Mary

W poniedziałek, 5 marca, Katy Perry była gościem w programie Jimmy’ego Kimmela – „Jimmy Kimmel Live!”. Wokalistka pojawiła się tam, aby promować nadchodzącą edycję „American Idol”, która zadebiutuje 11 marca.

 

Na kanale YouTube programu „Jimmy Kimmel Live” udostępniono trzy filmy z odcinka, w którym wystąpiła Katy. Możecie zobaczyć, jak artystka próbuje odgadnąć, która z przedstawionych na ekranie osób jest znajomym z jej przeszłości (a przy okazji poznać pewną historię z lat szkolnych Perry). Ponadto piosenkarka wypowiedziała się na temat tegorocznych Oscarów, tłumaczyła znaczenie terminu „wig” w slangu internetowym, a także opowiedziała o pracy z innymi jurorami American Idol – Lionelem Richie i Luke’iem Bryanem.

 

Wszystkie klipy dostępne są do obejrzenia poniżej:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *