KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
17 czerwca 2017
Post napisany przez: Pawel

16 czerwca 2017 roku Katy Perry po raz kolejny zapisała się w historii łamaniem światowych rekordów. Została pierwszą osobą na Ziemi, którą obserwuje 100 milionów użytkowników w serwisie Twitter. Wcześniejszy rekord – 90 milionów, również należał do niej. 

Dzięki aktywności Katy na Twiterze mogliśmy zobaczyć ponad 1000 zdjęć i filmików udostępnionych przez nią oraz przeczytać ponad 8500 tweetów! Swojego pierwszego tweeta wokalistka wstawiła 21 lutego 2009 roku i dotyczył on wizyty w Berlinie. Sam Twitter wstawił specjalny filmik z jej wiadomościami do obserwujących z ostatnich ośmiu lat oraz hasztag  

Działalność Katy na Twitterze nie zostaje niezauważona i w tym roku Katy znalazła się w zestawieniu 25. najbardziej wpływowych postaci w sieci magazynu „Time”.

Gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *