KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
30 czerwca 2017
Post napisany przez: Pawel

W czwartek (29 czerwca) Katy przyleciała do Australii z kilkudniową „misją”. Jest to zdecydowanie bardzo przyjemny czas dla wszystkich australijskich fanów wokalistki. Najważniejszą informacją jest ogłoszenie 7 koncertów z trasy Witness: The Tour w lipcu przyszłego roku w Australii, które odbędą się między innymi w Sydney oraz Perth. Oto pełna lista występów Perry z jej trasą w Australii:

  • 09/07/2017 COLUMBUS, OH SCHOTTENSTEIN CENTER
  • 09/09/2017 MONTREAL, QC BELL CENTRE
  • 09/10/2017 QUEBEC CITY, QC VIDEOTRON CENTRE
  • 09/12/2017 TORONTO, ON AIR CANADA CENTRE
  • 09/13/2017 TORONTO, ON AIR CANADA CENTRE
  • 09/16/2017 BUFFALO, NY KEYBANK CENTER
  • 09/18/2017 PHILADELPHIA, PA WELLS FARGO CENTER

 


 
Nadchodzące koncerty to dopiero początek niespodzianek dla Australijczyków. Dodatkowo kolekcja obuwia sygnowana jej nazwiskiem będzie dostępna w sprzedaży w sieci Myer.
 

 
Piosenkarka również aktywnie udziela się w mediach oraz spotyka się z fanami. Tłumaczenia dwóch wywiadów są dostępne na naszej stronie pod tym linkiem. W najbliższy poniedziałek Katy Perry pojawi się w australijskim programie śniadaniowym „Sunrise” i będzie jedną ze współprowadzących tego wydania, niczym 3 lata temu, gdy zapowiadała prognozę pogody.  Ponadto wokalistka dwa dni wcześniej odwiedzi studio nagraniowe programu i będzie odpowiadać na pytania zadawane przez fanów, którzy przyjdą na miejsce nagrania.

Katy jest też podekscytowana z powodu tradycyjnego przysmaku Australii – meat pie, czyli ciasta z mięsem. Ogłosiła na swoim Twitterze, że zamierza zjeść ich tak dużo, jak tylko możliwe. Odpowiedziała na to Iggy Azalea, która ostrzegła przed negatywnymi skutkami spożywania ich w zbyt dużej ilości – większą masą, czego sama padła ofiarą.
 


 
Wokalistka dała dziś również krótki akustyczny koncert zorganizowany przez rozgłośnię radiową Hit Network. Katy zaśpiewała m.in. „Chained To The Rhythm”, „Firework”, „Part Of Me”.
 

 
O kolejnych nowościach z Australii będziemy informowali na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *