KatyPerry.com.pl | Jedyna polska strona internetowa poświęcona Katy Perry.

 

Katy Perry Polska to największy fanklub Katy Perry w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie polskim fanom Katy rzetelnych informacji na temat wokalistki. Niniejsza strona ma charakter fansite. Wszelkie treści publikowane na serwisie posiadają swoje prawa autorskie, należące do ich pierwszych właścicieli. Zabrania się ich kopiowania bez zgody autora bądź nie podając źródła pochodzenia.
28 sierpnia 2017
Post napisany przez: Mary

27 sierpnia w hali The Forum w Inglewood w Kalifornii odbyła się 34. gala rozdania nagród MTV Video Music Awards, podczas której nagradzane są najlepsze teledyski. Prowadzącą tegorocznego wydarzenia była Katy Perry.

 

Artystka była nominowana w pięciu kategoriach: Best Pop Music Video, Best Visual Effects i Best Direction za „Chained To The Rhythm”, Best Art Direction za „Bon Appétit” oraz Best Collaboration wraz z Calvinem Harissem, Pharrellem Williamsem i Big Seanem za „Feels”. Ostatecznie Perry nie otrzymała żadnej nagrody. Najwięcej statuetek zdobył Kendrick Lamar (6).

 

Wokalistka była główną prowadzącą tegorocznej gali. Podczas wydarzenia widzowie mogli oglądać ją m.in. z fidget spinnerem w dłoni, lalką przypominającą niemowlę, czy w stroju nawiązującym do postaci z serialu „Gra o Tron” – Daenerys Targaryen, wraz ze swoim psem Nugget przebranym za smoka.

 

Show uświetniły występy wielu wykonawców, w tym: Eda Sheerana, Fifth Harmony, Miley Cyrus, Demi Lovato, jak również P!nk, która otrzymała specjalną nagrodę Michael Jackson Video Vanguard Award. Zwieńczeniem gali był pierwszy wspólny występ Katy Perry oraz Nicki Minaj z piosenką „Swish Swish”. Możecie obejrzeć go poniżej:

 

 

 

 

 

 

Co sądzicie o tegorocznej gali? Oglądaliście transmisję? Czy Katy sprawdziła się w roli prowadzącej? Jak oceniacie jej występ z Nicki Minaj?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *